Regionalne Centrum Polityki Społecznej w Łodzi jako realizator projektu pn. „Koordynacja i rozwój ekonomii społecznej w województwie łódzkim” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach IX Osi Priorytetowej Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020 zaprasza Przedstawicieli  Podmiotów Reintegracyjnych  z terenu województwa łódzkiego (CIS, KIS, ZAZ, WTZ) na  spotkanie regionalne w ramach sieci kooperacji.

Zachęcamy do zapoznania się z programem spotkania

Spotkanie odbędzie się dnia 20 marca 2018 r. (wtorek) w siedzibie RCPS, ul. Snycerska 8 - sala konferencyjna od godziny 11.00.

W związku z realizacją nowego projektu dotyczącego koordynacji ekonomii od 1 kwietnia 2018 r. chcielibyśmy zachęcić Państwa do podpisania porozumienia o współpracy (powołanie Partnerstwa), które będzie stanowiło przypieczętowanie współpracy pomiędzy Państwa Podmiotami a Regionalnym Centrum Polityki Społecznej. Celem, dla którego powołuje się Partnerstwo jest współdziałanie w zakresie realizacji zadań na rzecz rozwiązywania problemów społecznych, co przyczyni się do rozwoju ekonomii społecznej. W zeszłym roku takie porozumienie podpisały ZAZ- y. Obecnie serdecznie zachęcam do podpisania porozumienia przedstawicieli WTZ, CIS, KIS.

W celu potwierdzenia uczestnictwa w spotkaniu  prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz przesłania go w formie skanu na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub faxem na nr 42 203 48 17 do dnia 16 marca 2018 r.

W razie wszelkich pytań  prosimy o kontakt  telefoniczny pod nr 42 203-48-28