Regionalne Centrum Polityki Społecznej w Łodzi zwraca się z prośbą do wszystkich przedstawicieli Podmiotów Ekonomii Społecznej (PES) tj. organizacji pozarządowych (fundacji, stowarzyszeń), spółdzielni socjalnych, podmiotów reintegracyjnych, spółek non-profit, firm społecznych itp. do wypełnienia formularza dla Podmiotów Ekonomii Społecznej

 

Wypełniony formularz  prosimy odesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., do dnia 15 września 2018 r.

 

Informacja o Państwa podmiocie zostanie umieszczona w wyszukiwarce PES znajdującej się na stronie www.es.rcpslodz.pl oraz Informatorze Podmiotów Ekonomii Społecznej Województwa Łódzkiego 2018 r., co mamy nadzieję przyczyni się do nawiązywania relacji biznesowych.

Twoja oferta będzie dystrybuowana wśród przedsiębiorców oraz innych podmiotów i instytucji z terenu województwa łódzkiego, a przede wszystkim wśród jednostek samorządu terytorialnego, mogących w przypadku zamówień publicznych zastosować zapisy klauzul społecznych.