Zapraszamy przedstawicieli podmiotów ekonomii społecznej o charakterze reintegracyjnym do wzięcia udziału w spotkaniu, które odbędzie się w dniu 21.09.2018r. w siedzibie Regionalnego Centrum Polityki Społecznej w Łodzi.

Regionalne Centrum Polityki Społecznej w Łodzi jest realizatorem projektu „Koordynacjai rozwój ekonomii społecznej w województwie łódzkim” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach IX Osi Priorytetowej Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020. Jednym z działań w ramach projektu, dedykowanych przedstawicielom podmiotów reintegracyjnych są spotkania poświęcone omówieniu i przybliżeniu działań sieci podmiotów
o charakterze reintegracyjnym.

W kontynuacji działań, spotkania będą miały na celu wzmocnienie, inicjowanie i tworzenie regionalnych sieci kooperacji poprzez m.in. wymianę doświadczeń i informacji na temat potrzeb kompleksowego systemu wsparcia w zakresie aktywizacji społeczno – zawodowej osób wykluczonych społecznie.

Najbliższe spotkanie będzie okazją do omówienia planu działań na lata 2018/2019.
W programie zaplanowano min. prezentacje związane z bieżącą działalnością RCPS, ofertą RCPS dla podmiotów reintegracyjnych zawartą w projekcie koordynacyjnym 2018 – 2023 i ofertami Ośrodków Wsparcia Ekonomii Społecznej dla podmiotów reintegracyjnych.

Spotkanie, odbędzie się w dniu 21.09.2018r. o godzinie 10.00 w siedzibie Regionalnego Centrum Polityki Społecznej w Łodzi przy ul. Snycerskiej 8 (sala konferencyjna).

 Do pobrania Program spotkania

Osoby zainteresowana uczestnictwem w spotkaniu prosimy o wypełnienie Zgłoszenia i przesłanie go w formie skanu, na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

lub faxem na nr 42 203 48 17 do dnia 17.09.2018 roku do godziny 12.00.

W razie pytań prosimy  kontaktować się  z Joanną Roczek tel. 42 2034827