Regionalne Centrum Polityki Społecznej w Łodzi, jak co roku, serdecznie zaprasza na FORUM PODMIOTÓW EKONOMII SPOŁECZNEJ. Wydarzenie adresowane jest do przedstawicieli Podmiotów Ekonomii Społecznej (spółdzielni socjalnych, podmiotów reintegracyjnych, fundacji, stowarzyszeń i firm społecznych) oraz otoczenia ekonomii społecznej tj. jednostek samorządu terytorialnego, przedstawicieli sektora biznesu i nauki z terenu województwa łódzkiego.

Tematem przewodnim tegorocznego Forum będą społeczne aspekty rewitalizacji oraz podkreślenie roli Podmiotów Ekonomii Społecznej w skutecznej rewitalizacji społecznej.

Celem spotkania będzie także wzmacnianie Podmiotów Ekonomii Społecznej poprzez zwiększanie widoczności ich produktów i usług, co ma kluczowe znaczenie dla wzrostu ilości miejsc pracy w sektorze ekonomii społecznej.

W trakcie spotkania zostaną wręczone certyfikaty Znaku Promocyjnego Ekonomii Społecznej „Zakup Prospołeczny”.

Spotkanie odbędzie się dnia 30 listopada 2018 roku w Łodzi, w siedzibie Instytutu Europejskiego w Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej 262/264.

Wstępny PROGRAM FORUM PODMIOTÓW EKONOMII SPOŁECZNEJ

Celem potwierdzenia udziału w spotkaniu prosimy o przesłanie wypełnionego FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO (plik) faxem 42 20348 17 lub na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., najpóźniej do dnia 23.11.2018r.

W razie wszelkich pytań prosimy o kontakt do Wydziału ds. Pomocy i Integracji Społecznej do Pani Małgorzaty Nowak tel. 42 203 48 27, kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Działanie realizowane w ramach projektu pn. „Koordynacja i rozwój ekonomii społecznej w województwie łódzkim” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach IX Osi Priorytetowej Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020