Warsztat zostanie zrealizowany przy pomocy takich metod szkoleniowych jak: mini wykłady ilustrowane praktycznymi przykładami, zawsze z elementem dyskusji z uczestnikami, burze mózgów, praca w parach, trójkach, ćwiczenia indywidualne. Uczestnicy otrzymają: skrypt, zestaw zadań wdrożeniowych, pozwalających na skuteczny transfer nowych umiejętności do środowiska pracy, zaświadczenie uczestnictwa.

W programie zaplanowano moduły pt: Potrzeby wszystkich ludzi są tak samo ważne. Jak pracować z  wewnętrznym zaangażowaniem? Jak wspierać innych w odbudowaniu zaangażowania?

Warsztat poprowadzi: Iza Nowaczyk – coach certyfikowana przez ICC, trenerka, mediatorka. Pomaga budować najważniejszy związek w życiu każdego z nas, związek z samym sobą. Wspiera ludzi w taki sposób aby samodzielnie znaleźli odpowiedzi w kwestii swojego życia, bez sugerowania rozwiązań co jest dla nich najlepsze.

Zgłoszenia proszę przesłać skanem na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub faxem na nr 42 203 48 17.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z pracownikiem odpowiedzialnym za merytoryczną część spotkania; tj. p. Joanna Roczek, Wydział Pomocy i Integracji Społecznej, nr tel. 42 203 48 27, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Warsztat organizowany jest w ramach realizowanego przez Regionalne Centrum Polityki Społecznej w Łodzi projektu „Koordynacja i rozwój ekonomii społecznej w województwie łódzkim” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach IX Osi Priorytetowej Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014 – 2020.