W ubiegłym tygodniu sektor organizacji pozarządowych obchodził wyjątkowy Dzień. 27 lutego to Dzień organizacji społecznych – święto aktywności społecznej, zaangażowania i poczucia misji oraz sensu pracy na rzecz społeczeństwa.

Z okazji tego wyjątkowego Dnia, Stowarzyszenie Klon/Jawor opublikowało raport z najnowszej edycji badania „Kondycja organizacji pozarządowych 2018”.

Stowarzyszenie prowadzi badania nad kondycją sektora organizacji pozarządowych w Polsce od 2002 r. Raporty z tych badań w sposób ciekawy i rzetelny opisują trudne realia funkcjonowania organizacji pozarządowych w Polsce.

Co zawiera tegoroczny raport?

Znajdują się w nim informacje o ludziach angażujących się w działania organizacji, zatrudnieniu, wolontariacie, sytuacji finansowej, partnerstwach, problemach i potrzebach organizacji, a także o fundraisingu, komunikacji i korzystania z nowych technologii. Raport zawiera także komentarze ekspertów i ekspertek do wyników niniejszego raportu.

Więcej informacji w poniższym linku:

https://publicystyka.ngo.pl/znamy-kondycje-organizacji-najnowszy-raport-z-najwiekszego-badania-iii-sektora?fbclid=IwAR1LmBFxL24KZlO66Uanf4d20OnrPvwiCsaY-MCDaDcUZOS2WVCY0T09Cxw

link do raportu:

https://api.ngo.pl/media/get/108227

Zachęcamy do zapoznania się z raportem, który jest największym raportem z kondycji sektora organizacji pozarządowych (w tym podmiotów ekonomii społecznej), realizowanym co trzy lata.