Regionalne Centrum Polityki Społecznej w Łodzi zaprasza przedstawicieli ośrodków wsparcia ekonomii społecznej, podmiotów ekonomii społecznej, jednostek samorządu terytorialnego, zainteresowanych utworzeniem Centrum Integracji Społecznej na spotkanie na temat metod finansowania działalności CIS.

Gościem spotkania będzie Michał Stańczyk, prowadzący Centrum Integracji Społecznej w Łodzi, który podzieli się wiedzą i doświadczeniem w prowadzeniu CISu.

Spotkanie odbędzie się dnia 10 kwietnia br. w sali konferencyjnej Regionalnego Centrum Polityki Społecznej w Łodzi, przy ul. Snycerskiej 8, w godzinach 9.oo – 11.oo.

Spotkanie jest organizowane w ramach projektu współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014 – 2020, Osi priorytetowej IX Włączenie społeczne, Działania IX.3 Rozwój ekonomii społecznej, Poddziałanie IX.3.2 pt „Koordynacja
i rozwój ekonomii społecznej w województwie łódzkim
”, realizowanego przez Regionalne Centrum Polityki Społecznej w Łodzi.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z pracownikiem odpowiedzialnym za organizację spotkania; tj. Joanną Roczek, Wydział Pomocy i Integracji Społecznej, nr tel. 42 203 48 27, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Serdecznie zapraszamy!