Spółdzielnia Socjalna DALBA z Pucka wspólnie z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego rozpoczyna budowę pierwszej w Polsce społecznej sieci franczyzowej. Jest to odpowiedź na potrzebę rozwijania sektora ekonomii społecznej, przy jednoczesnym zmniejszeniu ryzyka, związanego z uruchamianiem i prowadzeniem działalności gospodarczej.

Obecnie trwa rekrutacja podmiotów zainteresowanych uruchomieniem działalności w sektorze ekonomii społecznej, z wykorzystaniem opracowanego modelu franczyzy społecznej Pubu Spółdzielczego.

Model będzie oparty na latach doświadczeń gdańskiego Pubu Spółdzielczego, a elementy modelu będą testowane na bieżąco w niedawno otwartym pierwszym franczyzowym Pubie Spółdzielczym w Łodzi.

W projekcie – oprócz modelu – wybranym podmiotom oferowane będą szkolenia specjalistyczne w ramach Akademii Marki oraz warsztaty z komunikacji i budowania zespołu „Pojąć głębie”. Zaoferowane też będzie wsparcie w ramach budowanego Funduszu Franczyzowego oraz doradztwo w zakresie pozyskiwania środków na rozpoczęcie działalności.

Podmioty zainteresowane franczyzą mogą aplikować do 20 czerwca 2019, poprzez wypełnienie formularza online. Więcej informacji odnośnie rekrutacji, jej regulamin oraz link do formularza zgłoszeniowego można znaleźć na stronie:

www.franczyzaspoleczna.com

kontakt: Natalia Siuda-Piotrowska, specjalistka ds. współpracy, telefon: 664 899 125, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zachęcamy!