Fundacja Tworzenia i Promowania Sztuki – ależ Gustawie!

ul. Piotrkowska 122/9a

90-006 Łódź

tel.: 606-658-665

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; www.alezgustawie.pl

Fundacja – ależ Gustawie!  istnieje od 2011 r.  Jesteśmy na co dzień związani z kulturą i sztuką. Są pośród nas aktorzy i pasjonaci teatru,  wszyscy pozytywnie usposobieni, kreatywni i chętni do działania. Od lat zdobywamy doświadczenie nie tylko w instytucjach kultury i mamy nadzieję dalej się rozwijać. Wierzymy w terapeutyczną moc sztuki, naszym celem statutowym jest jej upowszechnianie, podejmujemy działania na wielu polach; od tworzenia spektakli, po organizowanie wydarzeń teatralnych (np. czytania performatywne, happeningi) i warsztatów artystycznych (teatralnych, literackich, plastycznych). Nie ograniczamy naszych projektów do jednej grupy docelowej: z jednej strony są działania przeznaczone dla dorosłego odbiorcy, seniorów, z drugiej dla dzieci i młodzieży, uwzględniające także osoby niepełnosprawne, domy dziecka oraz środowiska dysfunkcyjne.

Głównym celem Fundacji jest tworzenie i promowanie sztuki.

W naszej ofercie znalazły się pozycje, które wspomagają rozwój poprzez kulturę i sztuki, takie jak warsztaty: teatralne, cyrkowe, plastyczne itp. oraz pozycje, które sztukę promują: spektakle czy koncerty.

Wszystkie proponowane przez nas aktywności są prowadzone przez zawodowców w swoich dziedzinach: aktorów, iluzjonistów, cyrkowców, muzyków czy artystów plastyków.

W swojej ofercie mamy wydarzenia dla niemal każdej grupy wiekowej a także dla instytucji, doskonale odnajdujemy się również na imprezach plenerowych.

Szczegółowa oferta znajduje się na stronie internetowej Fundacji (www.alezgustawie.pl)

Fundacja posiada status OPP