Władysława Broniewskiego 1a
93-162 Łódź

www.fundacjanadzieja.org.pl

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 42 646 76 18

Oferta usług społecznych dla potrzebujących:
Pomoc Fundacji polega głównie na finansowaniu sprawdzonych działań, które od lat służą mieszkańcom województwa. Oferujemy pomoc – poprzez wspieranie Centrum Służby Rodzinie – w zakresie:schronienia i wsparcia dla samotnych rodziców (Dom Samotnej Matki); przygotowania do porodu oraz pełnienia ról mamy i taty (Szkoła Rodzicielstwa); porad prawnych, psychologicznych i pedagogicznych (Poradnictwo); trudności wychowawczych ze swoimi dziećmi (Ekstraniania); paczek i wyprawek dla matek (Fundusz Ochrony Macierzyństwa); warsztatów dialogu dla par (Wieczory dla Zakochanych i Weekendy dla Małżeństw); wspólnego spędzania czasu (Łódzkie Dni Rodziny oraz Szopka przy katedrze); edukacji i nauki (konferencje).
Oferta usług społecznych dla biznesu:
Pomagamy w kreowaniu marki społecznie odpowiedzialnej firmy. Fundacja, zgodnie z ustawą, może prowadzić działalność gospodarczą i wystawiać faktury (zysk przeznaczamy na cele społecznie pożyteczne). Oferujemy: reklamę (PKD 73.1), zwłaszcza internetową, w kanałach komunikacji Fundacji i jej partnerów w oparciu o umowę sponsoringu.