ul. Juliusza Słowackiego 7/9

97-300 Piotrków Trybunalski

tel.: 44 647 77 98

www.szkola.info.pl                  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Piotrkowska Fundacja jest najdłużej funkcjonującą placówką oświatową wspierającą kształcenie osób dorosłych i promującą kształcenie ustawiczne w Piotrkowie Trybunalskim. Zakres działalności obejmuje prowadzenie szkół dla dorosłych (Liceum Ogólnokształcącego i Policealnej Szkoły Zawodowej), organizowanie kursów, umożliwiających uzyskanie lub podniesienie kwalifikacji zawodowych w najbardziej pożądanych kwalifikacjach na rynku pracy. Prowadzone przez Fundację szkolenia posiadają akredytację Kuratora Oświaty w Łodzi, będącą potwierdzeniem wysokich kompetencji pracowników firmy oraz jakości świadczonych usług. Fundacja wprowadziła i stosuje system zarządzania jakością zgodnie z normą PN-EN ISO 9001:2009. Fundacja jest certyfikowanym laboratorium ECDL.

Impulsem do stworzenia przedsiębiorstwa społecznego był przede wszystkim fakt, że jednym z celów statutowych Fundacji jest działalność na rzecz osób bezrobotnych i defaworyzowanych na rynku pracy. Dzięki utworzeniu przedsiębiorstwa społecznego Fundacja zapewnia zatrudnienie osobom, które w inny sposób na rynek pracy nie miałyby szansy wejść (powrócić), przy czym podejmowane przez takie osoby pracy daje im szansę podniesienia poczucia własnej wartości, przywrócenia szacunku w oczach innych oraz zwiększenia poziomu ich kompetencji i umiejętności zawodowych, co przyczynia się do aktywizacji społeczności, pobudzania lokalnej gospodarki i przedsiębiorczości. Tego typu strategia nakręca lokalny rozwój – pozwala bowiem ściągać po środki finansowe z zewnątrz, które, jeśli zdoła się je utrzymać na lokalnym rynku, będą stymulować lokalną wymianę gospodarczą, umożliwią zatem wzrost gospodarczy.

Ponadto powołane przedsiębiorstwo społeczne stwarza Fundacji możliwość aplikowania o środki publiczne potrzebne do jego funkcjonowania. Przedsiębiorstwo jest również w mniemaniu Fundacji odpowiedzią na niezaspokojone potrzeby społeczne.

W ramach tej działalności oferujemy:

     - kompleksowe projektowanie i realizowanie kampanii reklamowych poprzez projektowanie, planowanie i   umieszczanie reklam w ekranie led Fundacji.

     -dodatkowo świadczymy usługi reklamowe mające na celu przyciąganie lub zatrzymywanie klientów, np. poprzez promocję wyrobów, marketing bezpośredni, doradztwo marketingowe

    - najważniejszą usługą w ramach kampanii reklamowych jest przyjmowanie zleceń na sprzedaż towarów i usług.

     - prowadzimy kursy i szkolenia