ul. Marianów 7

98-400 Wieruszów

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. (62) 78 16 212, (62) 76 07 307

Oferujemy do sprzedaży wyroby ceramiczne i rękodzielnicze.
Realizujemy usługi m.in. z zakresu drukarsko-introligatorskiego i rękodzielniczego, niszczenia dokumentów, utrzymania terenów zieleni oraz konfekcjonowania powierzonych wyrobów i przedmiotów.
Pracownicy działu drukarsko-introligatorsko-rękodzielniczego wykonują wszelkiego rodzaju wydruki, zaproszenia, wizytówki, foldery, ulotki, buttony, kubki reklamowe. Uzupełnieniem działalności działu są prace wykonywane w ramach rękodzielnictwa dla indywidualnych i hurtowych odbiorców. Do rąk naszych klientów trafiają m.in. kartki, stroiki okolicznościowe i inne wyjątkowe produkty.
Dział ceramiczny zajmuje się tworzeniem produktów zarówno użytkowych jak i artystycznych. W naszej ofercie znajdują się różnego rodzaju patery, misy, anioły, odlewy gipsowe itp. Wykonujemy również donice, które sprzedawane są na rynku niemieckim. Wyroby wykonywane są ręcznie z gliny i gipsu przez osoby niepełnosprawne.
Usługi z zakresu niszczenia dokumentów realizujemy z użyciem profesjonalnej niszczarki, która zapewnia stopień tajności wg norm europejskich dotyczących. ochrony danych osobowych DIN 32757.
Pracownicy Zakładu wykonują również prace zlecane przez różne podmioty zewnętrzne oraz osoby indywidualne w zakresie: utrzymania zieleni, pielęgnacji ogrodów w tym koszenia trawników, przycinania żywopłotów, mycia kostki brukowej itp. Posiadamy specjalistyczny sprzęt oraz umiejętności, co gwarantuje wysoką jakość usług.
Dział konfekcjonowania realizuje stałe zlecenia w zakresie konfekcjonowania wyrobów meblowych, dziewiarskich i nośników informacji (płyty CD, DVD).