Regionalne Centrum Polityki Społecznej w Łodzi informuje, że od 4 maja 2022 roku w ramach projektu „Koordynacja i rozwój ekonomii społecznej w województwie łódzkim”- współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020, Osi priorytetowej IX Włączenie społeczne, Działanie IX.3 Rozwój ekonomii społecznej, Poddziałanie IX.3.2 Koordynacja ekonomii społecznej dwie firmy badawcze realizują na nasze zlecenie badania:

  • Lokalne Badania Społeczne- Raport o stanie ekonomii społecznej w regionie łódzkim w roku 2020 w kontekście COVID-19;
  • ASM Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. z o.o. - Raport o stanie ekonomii społecznej w regionie łódzkim w roku 2021 w kontekście współpracy biznesu z podmiotami ekonomii społecznej.

Głównym celem badań jest dokonanie wielowymiarowej oceny stanu ekonomii społecznej w regionie łódzkim w latach 2020 i 2021. Badania i ich wyniki przyczynią się do zaprojektowania działań i rozwiązań mających na celu jeszcze lepszą integrację sfery biznesu oraz podmiotów ekonomii społecznej. Pragniemy zaznaczyć, że Państwa zaangażowanie będzie kluczowym warunkiem realizacji usługi. Zespół badawczy może zwracać się do Państwa z prośbą wzięcie udziału w badaniu.

W razie pytań związanych z realizacją badania informacji udzielą Państwu:

Ze strony ASM Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. z o.o.:

Pani Malwina Pietrzyk

tel.: 607 120 670, e‑mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ze strony Lokalne Badania Społeczne:

Pan Marcin Jóźko

tel.: 608 534 795, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ze strony Zamawiającego:

Pani Joanna Ubych        

tel.: 42 203 48 27, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pani Małgorzata Nowak

tel.: 42 203 48 27, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.