Regionalne Centrum Polityki Społecznej w Łodzi informuje, że od 2 do 30 czerwca br. do Państwa dyspozycji jest doradztwo prawne, dedykowane podmiotom o charakterze reintegracyjnym. Z uwagi na trwającą jeszcze pandemię spowodowaną COVID – 19, w trosce o bezpieczeństwo, doradztwo będzie realizowane w formule zdalnej (porady telefoniczne, mailowe, video rozmowy).

Do Państwa dyspozycji jest 15 godzin doradztwa. Ilość godzin doradztwa została oszacowana na podstawie deklarowanych przez Państwa tematów i pytań i będzie ono realizowane do wyczerpania w.w. limitu godzin.

Doradztwa będzie udzielać Pani Anna Czerwińska, radca prawny z wieloletnim doświadczeniem. Pytania należy wysyłać mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Odpowiednia forma kontaktu zostanie dobrana po zapoznaniu się z pytaniem lub sprawą.

W przypadku pytań o doradztwo prosimy o kontakt z Joanną Roczek, Wydział Pomocy i Integracji Społecznej, nr tel. 42 203 48 29, 506189908, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Doradztwo organizowane jest w ramach realizowanego przez Regionalne Centrum Polityki Społecznej w Łodzi projektu „Koordynacja i rozwój ekonomii społecznej w województwie łódzkim” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach IX Osi Priorytetowej Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014 – 2020.