naj infoRegionalny Ośrodek Pomocy Społecznej w Poznaniu oraz Stowarzyszenie na Rzecz Spółdzielni Socjalnych zaprasza do udziału w naborze na granty do Inkubatora „Generator Dostępności”.

Tematem jest poszukiwanie rozwiązań służących poprawie dostępności produktów, usług i przestrzeni dla osób z ograniczeniami w mobilności i percepcji, w tym w szczególności osób starszych i osób z niepełnosprawnościami.

Zgłaszać się mogą osoby, organizacje, instytucje i firmy, które chcą tworzyć dla nich nowe, bardziej efektywne rozwiązania oraz dobrze znają sytuację i potrzeby grup, z którymi chcą pracować. Innowatorom zapewnione będzie wsparcie merytoryczne, organizacyjne oraz finansowe.

Zgłoszenia należy przesyłać do 29 czerwca 2020 r.

Szczegółowych informacji udziela:

Tadeusz Mirski     Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 515 323 393, 61 887 11 66

Paulina Ochmanowicz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 61 858 45 37

Postępy projektu można śledzić na bieżąco na stronie innowacje.spoldzielnie.org oraz na Facebooku na fanpage’u „Innowatorzy społeczni”.

Więcej informacji w załączeniu: