ul. Wrześnieńska 48/25

91-048 Łódź

tel. 504 027 205

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.       www.miastoprojekt.org                www.carnival.com.pl

Fundacja Miasto Projekt, a w Łodzi Carnival – Otwarta Przestrzeń Cyrkowa zajmuje się prowadzeniem warsztatów, animacji i pokazów związanych z edukacją kulturalną, edukacją artystyczną, edukacją nieformalną. W większości są to działania związane z teatrem tańca, cyrkiem współczesnym (bez zwierząt), a także działania związane z tańcem na ścianie, tańcem w powietrzu, warsztaty i działania rozwijające kreatywność, pedagogika zabawy.

Prowadzimy kursy i szkolenia dla animatorów, instruktorów, pedagogów i pracowników organizacji z działań animacyjnych, różnych edukacyjnych metod pracy.

Organizujemy eventy, konferencje, oprawę artystyczną i edukacyjną imprez.

Od 2011 rozwijamy w Polsce Social Circus, czyli innowacyjną metodę pracy z trudnymi środowiskami (wykluczenia, emigranci, niepełnosprawni…), od 2016 współpracujemy w tej kwestii z krajami Wyszechradu i realizujemy projekt międzynarodowy Social Circus Without Borders.

Należymy do SPIN – ogólnopolskiej sieci inicjatyw nowocyrkowych stworzonej dzięki projektowi FIO.