ul. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich 71/73

90-558 Łódź

www.spoldzielniavaria.pl

tel. 660 777  986

Zajmujemy się organizacją spotkań, szkoleń, warsztatów i konferencji. Zapewniamy sale i wyposażenie sal. Organizujemy przerwy kawowe i catering.
Tworzymy aplikacje opartych o oprogramowanie MS Office, umożliwiających znaczne przyspieszenie pracy koordynatorów, managerów i zarządów firm i organizacji. Aplikacje pomagają w zarządzaniu finansami i planowaniu pracy. Łatwe w obsłudze i niewymagające szczegółowej znajomości Excela.
Excel – szkolenia na poziomie podstawowym i zaawansowanym. Używamy Excela również we własnej pracy dlatego też skupiamy się tylko na tym co będzie potem używane w praktyce.. Nie zależy nam aby szkolony wiedział wszystko o Excelu, a jedynie to, co pozwoli mu pracować i poprawi produktywność pracownika. Skupiamy się głównie na formułach, obsłudze danych przy pomocy narzędzi takich jak filtrowanie/sortowanie, a także prac z tabelami przestawnymi. Szkolimy również po zbadaniu specyficznych potrzeb organizacji.
Produktywność – szkolenia w praktyczny sposób przedstawiające szereg narzędzi poprawiających produktywność pracowników i członków zespołu. Program szkolenia obejmuje zarówno narzędzia do zarządzania pracą zespołową i współpracą zdalną jak i narzędzia poprawiające pracę indywidualną w oparciu o metodologię GTD. Dzięki zastosowaniu ich w praktyce zdecydowanie polepsza się produktywność pracowników jak i koordynatorów projektów i zespołów.
Catering/przerwy kawowe –catering i przerwy kawowe skrojone do potrzeb klienta. Bierzemy pod uwagę również potrzeby dietetyczne (diety: wegetariańska, wegańska, bezglutenowa).
Wynajem sal – oferujemy sale na szkolenia w lokalu w centrum Łodzi. Zapewniamy ekran/rzutnik, laptopy wedle potrzeb klienta.
Projektowanie, tworzenie i wdrażanie projektów edukacyjnych. Dysponujemy zespołem, doświadczonym w realizacji szerokiej gamy projektów edukacyjnych. Zajmiemy się projektem od metodologii przez wdrożenie po ewaluację.
Organizacja warsztatów, wycieczek i zielonych szkół. Dysponujemy ciekawą ofertą skierowaną do szerokiego grona odbiorców, zarówno biznesowych jak i szkół i przedszkoli.