ul. Traugutta 18
90-113 Łódź

http://www.amz.org.pl/

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 605-826-175

1. Warsztaty systemu TeTa Tadeusza Niwińskiego:
ABC SUKCESU– warsztaty poświęcone rozwojowi osobowości i nadawaniu kierunku własnemu życiu (teoria i ćwiczenia).
Mój Sukces– dwudniowe warsztaty doskonalenia umiejętności rozwiązywania własnych wyzwań życiowych.
Nasz Sukces– dwudniowe warsztaty uczące współdziałania, budowania zdrowych relacji, radzenia sobie w sytuacjach konfliktowych.
Diamentowe JA– czterodniowe, intensywne warsztaty dla osób, które osiągnęły sukces, ale chcą odnaleźć brakujące do pełnego zadowolenia z życia ogniwo lub odkryć w sobie więcej diamentów. Koncentrują się na odkrywaniu własnego potencjału i radzeniu sobie z przeciwnościami losu.
Kurs Liderów– składa się z trzech 5-dniowych etapów. Zaprojektowany jest z myślą o ludziach, którzy chcą zostać Liderami Własnego Życia. Jest także cennym doświadczeniem dla osób, które chcą wzmocnić swoje umiejętności przywódcze. Kolejne etapy to: niezależność– przygotowuje do zrozumienia jak korzystać z siły wolności i odpowiedzialności; współzależność– umożliwia poznanie mechanizmów, na których opierają się kontakty osobiste i zawodowe, pomaga zrozumieć jak tworzyć satysfakcjonujące relacje z innymi ludźmi; samorealizacja– zawiera ćwiczenia, które pomagają odnaleźć swoje pasje i dotrzeć do źródeł wewnętrznej mądrości i siły tak, by zaprojektować własną, szczęśliwą przyszłość.
Jest też możliwość organizacji kursów zaprojektowanych na specjalne potrzeby grupy.
2. Organizacja i prowadzenie spotkań, debat, dyskusji (różne tematy, różne grupy odbiorców)
3. Opracowywanie i przygotowanie do druku publikacji.
4. Wsparcie dla nowych organizacji społecznych oraz tych które chcą zwiększyć aktywność swoich członków (tworzenie mapy zasobów i potrzeb, opracowanie planu działania, pomoc w przygotowaniu projektów).