Regionalne Centrum Polityki Społecznej w Łodzi oraz Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej Centrum KLUCZ przy Instytucie Spraw Obywatelskich serdecznie zapraszają na spotkanie subregionalne pn. „Źródła finansowania działań podmiotów z sektora ekonomii społecznej w ramach projektu pn. „Koordynacja i rozwój ekonomii społecznej w województwie łódzkim”.
Spotkanie dedykowane jest przedstawicielom organizacji pozarządowych oraz podmiotom ekonomii społecznej.
 
Podczas spotkania  zostaną omówione:
 
1) Kierunki działań dla sektora ekonomii społecznej w województwie łódzkim
2) Fundusze Europejskie dla województwa łódzkiego
3) Źródła finansowania działań dla podmiotów z sektora ekonomii społecznej w tym dotacje na miejsca pracy w przedsiębiorstwach społecznych
4) Zasady tworzenia partnerstw projektowych
 

Spotkanie zaplanowane jest w dniu 20 października 2023 r., od godz. 11.00 do 15.00 w siedzibie Łaskiego Domu Kultury ul. Narutowicza 11, Łask.

 
Formularz zgłoszeniowy oraz program przesyłam w załączeniu.
 

Aby wziąć udział w spotkaniu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i odesłać skan do dnia 18.10.2023 r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń).

 
W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z Anitą Wilczyńską lub Anną Borowińską pod numerem telefonu 42 203 48 27.