Regionalne Centrum Polityki Społecznej w Łodzi serdecznie zaprasza na spotkanie podmiotów reintegracyjnych, w ramach regionalnej sieci kooperacji podmiotów ekonomii społecznej o charakterze reintegracyjnym, które odbędzie się w poniedziałek 30.09.2019 r. od godziny 10.00 w siedzibie RCPS w Łodzi, przy ul. Snycerskiej.      

W programie zaplanowano m.in.: prezentację związaną z nową perspektywą finansową EFS+, prezentacje projektów dotyczących innowacyjnych rozwiązań w obszarze reintegracji społecznej: Innowacyjny model aktywizacji zawodowej uczestników WTZ oraz Kra­jowa Sieć Rein­te­gracji – wzmoc­nie­nie insty­tucji zatrud­nienia soc­jal­nego w dzi­ała­ni­ach poli­tyki społecznej wobec wyk­luczenia społecznego oraz panel poświęcony sieciowaniu i ścieżkom reintegracji KIS, CIS oraz WTZ, ZAZ w formie moderowanej dyskusji.

            W przypadku pytań prosimy o kontakt z pracownikiem odpowiedzialnym za merytoryczną część spotkania; tj. p. Joanna Roczek, Wydział Pomocy i Integracji Społecznej,
nr tel. 42 203 48 29, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Spotkanie organizowane jest w ramach realizowanego przez Regionalne Centrum Polityki Społecznej w Łodzi projektu „Koordynacja i rozwój ekonomii społecznej w województwie łódzkim” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach IX Osi Priorytetowej Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata
2014 – 2020.

Zachęcamy do udziału w spotkaniu.