W imieniu Podkarpackiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej(PROWES) prowadzonego przez Caritas Archidiecezji Przemyskiej w Przemyślu oraz Podkarpacką Akademię Przedsiębiorczości Katarzyna Podraza w Rzeszowie RCPS w Łodzi zachęca do wzięcia udziału w rekrutacji do projektu "SUKCES - program wsparcia podmiotów ekonomii społecznej w funkcjonowaniu w sieciach, partnerstwach i klastrach" realizowanego w ramach Działania 2.9 Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na podstawie umowy z Ministerstwem Rozwoju, Pracy i Technologii, Departament Wdrażania Europejskiego Funduszu Społecznego.

Projekt ma charakter ogólnopolski i skierowany jest do podmiotów ekonomii społecznej w tym przedsiębiorstw społecznych i konsorcjów spółdzielczych.

Proces rekrutacji trwa od 04.05.2021r. do 31.05.2021r.

Więcej informacji o projekcie w załączeniu

Dokumenty rekrutacyjne oraz szczegółowe informacje dostępne są na stronach realizatorów projektu:

 https://www.pap.rzeszow.pl/projekty/sukces/   https://caritas.przemyska.pl/sukces-o-projekcie/ 

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu z biurem projektu pod numerem tel. 17 857 71 00 lub drogą elektroniczną: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.