naj infoSzanowni Państwo,

Regionalne Centrum Polityki Społecznej  w Łodzi – realizator projektu pn. „Koordynacja i rozwój ekonomii społecznej w województwie łódzkim” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach IX Osi Priorytetowej Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020 w związku z działaniami dedykowanymi Podmiotom Ekonomii Społecznej oraz otoczeniu ekonomii społecznej tj.  Przedstawicielom Jednostek Samorządu Terytorialnego z terenu województwa łódzkiego, zaprasza do uczestnictwa w Spotkaniu nt Dobrych Praktyk Stosowania Klauzul Społecznych i Aspektów Społecznych w Prawie Zamówień Publicznych wraz z Regionalnym Forum Podmiotów Ekonomii Społecznej, które odbędzie się  w formule online  w dniach 07.12.2021 - 08.12.2021.

Szczegółowy program spotkania oraz formularz zgłoszeniowy w załączeniu

Celem potwierdzenia udziału w spotkaniu prosimy o przesłanie Formularza Zgłoszeniowego na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., najpóźniej do dnia 3.12.2021r.

Wszelkie pytania proszę kierować do Wydziału ds.Projektów i Funduszy Strukturalnych  do Pani Anny Bogusz i Pani Małgorzaty Nowak tel. 42 203 48 27, kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.