naj infoSzanowni Państwo,
Regionalne Centrum Polityki Społecznej  w Łodzi serdecznie zaprasza do uczestnictwa w  Forum Podmiotów Ekonomii Społecznej, które odbędzie się w dniu  30 listopada 2022 roku w siedzibie Instytutu Europejskiego w Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej 262/264.

Wydarzenie dedykowane jest Podmiotom Ekonomii Społecznej oraz otoczeniu ekonomii społecznej tj.  przedstawicielom Jednostek Samorządu Terytorialnego przedstawicielom sektora biznesu i nauki z terenu województwa łódzkiego.

Program spotkania oraz formularz zgłoszeniowy w załączeniu.

Celem potwierdzenia udziału w spotkaniu prosimy o przesłanie Formularza Zgłoszeniowego (w załączniku) na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  do dnia 22.11.2022r.

Wszelkie pytania proszę kierować do Wydziału ds.Projektów i Funduszy Strukturalnych tel.  42 203 48 27

Działanie  realizowane w ramach projektu pn. „Koordynacja i rozwój ekonomii społecznej w województwie łódzkim” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020, Osi priorytetowej IX Włączenie społeczne, Działania IX.3 Rozwój ekonomii społecznej, Poddziałanie IX.3.2 Koordynacja ekonomii społecznej.

logotypy