Regionalne Centrum Polityki Społecznej w Łodzi zwraca się z prośbą do wszystkich przedstawicieli Podmiotów Ekonomii Społecznej (PES) tj. organizacji pozarządowych (fundacji, stowarzyszeń), spółdzielni socjalnych, podmiotów reintegracyjnych, spółek non-profit, itp. o wypełnienie formularza dla Podmiotów Ekonomii Społecznej.

Informacje o Państwa podmiocie, zawarte w ww. formularzu,  zostaną umieszczone w wyszukiwarce PES znajdującej się na stronie www.es.rcpslodz.pl oraz w Informatorze Podmiotów Ekonomii Społecznej Województwa Łódzkiego 2019 r., co mamy nadzieję przyczyni się do nawiązywania skutecznych relacji biznesowych, a także rozwoju Państwa działalności.

Informator Podmiotów Ekonomii Społecznej Województwa Łódzkiego będzie dystrybuowany wśród przedsiębiorców oraz innych podmiotów i instytucji z terenu województwa łódzkiego, a przede wszystkim wśród jednostek samorządu terytorialnego, mogących w przypadku zamówień publicznych zastosować zapisy klauzul społecznych.

Wypełniony formularz prosimy odesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., do dnia 13 września 2019 r.

 

Link do formularza

                                              

ZAPRASZAMY !