Regionalne Centrum Polityki Społecznej w Łodzi zaprasza przedstawicieli gmin, powiatów, powiatowych centrów pomocy rodzinie, a także organizacji pozarządowych
z województwa łódzkiego na spotkanie konsultacyjne on-line dotyczące omawiania projektu Regionalnego Programu Rozwoju Ekonomii Społecznej Województwa Łódzkiego do roku 2027.

Termin spotkania: 20 października 2022 r. godz. 11.00.

Głównym celem spotkania jest omówienie założeń projektu Regionalnego Programu Rozwoju Ekonomii Społecznej Województwa Łódzkiego do roku 2027, w ramach konsultacji społecznych.

Spotkanie zostanie zorganizowana za pośrednictwem platformy CISCO WEBEX.

Warunkiem udziału w spotkaniu jest wypełnienie, podpisanie i przesłanie formularza zgłoszeniowego (link poniżej) w formie skanu na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Rekrutacja trwa do 18 października 2022 r.

Na wskazany przez Państwa w formularzu adres mailowy w dniu poprzedzającym spotkanie zostanie przesłany link uprawniający do uczestnictwa w spotkaniu. Kamera z mikrofonem lub sam mikrofon są wymagane tylko w przypadku chęci czynnego uczestnictwa.

Osobami do kontaktu są: - Anita Wilczyńska – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 42 203 48 27, Małgorzata Nowak Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 42 203 48 27

Formularz zgłoszeniowy na spotkanie konsultacyjne 

Harmonogram spotkania