Szanowni Państwo

Mamy zaszczyt zaprosić na  Regionalne Spotkanie Komitetu Rozwoju Ekonomii Społecznej Województwa Łódzkiego z interesariuszami ekonomii Społecznej (Podmiotami Ekonomii Społecznej, Organizacjami Pozarządowymi, Jednostkami Samorządu Terytorialnego, przedstawicielami sektora biznesu i nauki) z terenu województwa łódzkiego.

Celem spotkania jest analiza kierunku w jakim zmierza ekonomia społeczna, a także zwiększenie wiedzy w tym zakresie. 

Podczas spotkania będą Państwo mieli okazję zapoznać się z informacjami na temat aktualnych działań programowych i legislacyjnych Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w obszarze ekonomii społecznej, nowej ustawy o spółdzielniach socjalnych, a także stanu ekonomii społecznej w województwie łódzkim w roku 2017.

Spotkanie odbędzie się dnia 23 marca 2018 roku w Łodzi, w siedzibie Instytutu Europejskiego przy ul. Piotrkowskiej 262/264 .

Celem potwierdzenia udziału w spotkaniu prosimy o przesłanie formularza zgłoszeniowego faxem 42 203 48 17 lub na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., najpóźniej do dnia 16.03.2018 r. do godziny 12.00.

Wszelkie pytania w przedmiotowej sprawie proszę kierować do Wydziału ds. Pomocy i Integracji Społecznej - Piotr Pietrzak  tel. 42 203 48 28, kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Program Spotkania